(067) 737-60-47 Показати всі номери
Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 16:00
Нд: Вихідний

Ламелі ТМ «Естелла»

Фірмові букові ламелі

Відстань між ламелями:4 см2.5 см
Довжина спального місця: 190 см20 шт22 шт
200 см21 шт24 шт

Всі ліжка ТМ «Естелла» комплектуються високоякісними ламелями із натурального дерева - бука. Вони пропонуються у 2 варіантах, залежно від відстані між ламелями – 2,5 см та 4 см.

Вибір однієї із них залежить від ваги людини, яка буде спати на ліжку. Ліжка з основою, у яких крок ламелі дорівнює 2,5 см, підійдуть тоді, коли очікувана вага на одне спальне місце становитиме понад 120кг. Якщо ж менше, то можна сміливо зупинитися на ліжку з кроком ламелів 4 см.

Компанія «Естелла» комплектує свої ліжка ламелями різної частоти, що задовольнить вимоги навіть найвибагливіших покупців.

Запатентована технологія кріплення ламелей

Компанія «Естелла» запатентувала власну технологію кріплення ламелів. Особливість полягає в тому, що ламелі заходять у кріплення праворуч наліво, а не зверху донизу. Це набагато зручніше і так само надійно, адже таке рішення дозволяє ламелям міцно утримуватися в ламелетримачі, і їх не потрібно згинати перед установкою. Встановити ламель – простіше простого. Спочатку беремо ламель так, щоб виїмка була ліворуч. Далі встановлюємо її під ламелетримач справа наліво, після чого ламель надійно замикається.

  • Беремо ламель так, щоб зазубрина була вгорі зліва. Беремо ламель так, щоб зазубрина була вгорі зліва.
  • Акуратно заводимо рейку справа наліво під кріплення до упору. Акуратно заводимо рейку справа наліво під кріплення до упору.
  • Тепер ламель надійно тримається в ламелетримачі. Тепер ламель надійно тримається в ламелетримачі.

Зважаючи на те, що з'явилася велика кількість підробок, зверніть увагу на те, що оригінальні ламелі ТМ «Естелла» - червоного кольору та містять логотип компанії. Однак, розпакувавши продукцію «Естелла», Ви можете побачити чорні ламелі, це необов'язково говорить про підробку, така ситуація може бути пов'язана з розпродажем залишків продукції, виробленої раніше.

Ліжка ТМ Естелла оснащені фірмовими червоними ламелетримачами з логотипом компанії, які виготовлені за унікальною запатентованою технологією.
Зворотній дзвінок
Ваш телефон