Інтернет-магазин працює!

(067) 737-60-47 Показати всі номери
Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 16:00
Нд: Вихідний

Меблі Естелла

 • Ліжко Аммі
  Від 7 530 грн
 • Ліжко Венеція
  Від 5 560 грн
 • Ліжко Венеція Люкс
  Від 6 130 грн
 • Ліжко Діана
  Від 11 130 грн
 • Ліжко Дует
  Від 10 560 грн
 • Ліжко Дует Плюс
  Від 12 160 грн
 • Ліжко Нота
  Від 4 960 грн
 • Ліжко Нота Плюс
  Від 6 260 грн
 • Ліжко Рената
  Від 4 660 грн
 • Ліжко Рената Люкс
  Від 5 090 грн
 • Ліжко Селена
  Від 11 130 грн
 • Ліжко Селена Аурі
  Від 11 890 грн
 • Ліжко Титан
  Від 7 060 грн

Інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором меблевої фабрики Естелла. Ви можете придбати ліжка, тумби та комоди відомого львівського виробника.

Продукція торгової марки "Естелла" виготовлена ​​виключно з натурального дерева - масиву або щита бука. До безперечних переваг меблів з бука відносяться підвищена міцність, зносостійкість, тривалість експлуатації та високі декоративні якості. Вся фурнітура, що використовується при виробництві меблів, відрізняється високою якістю та експлуатаційними властивостями. Особливу увагу варто приділити зручності цих меблів та легкості складання.

На сайті представлена ​​повна лінійка продукції ТМ «Естелла» - ліжка, тумби та комоди – у всіляких розмірах і кольорах. Висока якість та доступні ціни – візитна картка меблевої фабрики «Естелла».

Ліцензія! Тільки оригінальна продукція

Інтернет-магазин является офіційним дистриб\ютором львівської меблевої фабрики «Естелла». Наші ліцензії: 222-7467, 333-8929 .

Ви завжди можете перевірити достовірність ліцензії на офіційному сайті компанії.

Будьте уважні і остерігайтеся підробок, купуйте меблеву продукцію «Естелла» тільки у офіційних продавців!

Невидимі з'єднання

Щільність цільної букової деревини дозволяє використовувати технологію невидимих з'єднань, при якій вдається приховати елементи кріплення, надаючи меблям цілісний, естетично приємний зовнішній вигляд. Така технологія жодним чином не впливає на міцність та надійність конструкції. Для складання виробу не потрібні спеціальні інструменти (дрелі та інше), сталеві гвинти регулюються звичайною викруткою.

Технологія невидимих з'єднань дозволяє міцно і надійно зафіксувати елементи ліжка між собою, не псуючи його зовнішній вигляд.

Чому варто купити ліжко від ТМ «Естелла»?

 1. Натуральні матеріали

  Усі ліжка ТМ Естелла виготовляються виключно із натурального дерева - масиву або щита бука. Бук, за своїми характеристиками, дуже схожий на дуб. Висока щільність деревини забезпечує твердість та міцність цього матеріалу. Меблі з бука дуже функціональні - вони легко поліруються, зносостійкі, довговічні і стійкі до деформації. Крім того, бук відрізняється високими декоративними властивостями, завдяки чому він широко використовується у виробництві меблів для дому. Купуючи ліжко, Ви можете бути впевнені в його 100% екологічній чистоті та практичності.

 2. Широкий вибір та зручність меблів

  Команда фабрики «Естелла» націлена на постійне вдосконалення продукції, що випускається. За роки роботи розроблено широкий асортимент ліжок та тумб на будь-який смак і колір. Вам пропонується продукція різноманітного дизайну, кольорів, розмірів, серед якої Ви зможете знайти виріб, що максимально підходить під інтер'єр Вашого приміщення. В асортименті представлені односпальні, двоспальні, двоярусні ліжка різних розмірів та кольорів. Особлива увага приділяється зручності - у всіх ліжках застосовується унікальна та зручна система збирання та підйомних механізмів.

 3. Новітні технології

  Для компанії «Естелла» комфорт споживача – пріоритет №1. При виробництві ліжок застосовуються передові розробки, оздоблювальні матеріали та комплектуючі. Компанія володіє декількома патентами на рішення, що застосовуються у виробництві меблів. Проводиться постійний моніторинг новаторських розробок у сфері виробництва меблів для їх подальшого застосування. Крім того, співробітники не припиняють пошук кращих рішень для створення зручних, безпечних та дизайнерських меблів для спалень.

 4. Доступність

  Одним із пріоритетів компанії є цінова доступність її продукції. Для забезпечення стабільності цін компанія проводить цільову політику, спрямовану на позбавлення від непродуктивних активів та залучення надійних національних виробників комплектуючих, що дозволяє швидко реагувати на зміни ринкової ситуації та не допускати підвищення цін. Все це дозволяє Вам бути впевненими, що Ви зможете отримати оптимальну ціну за відмінну якість продукції.

 5. Контроль якості

  Персонал фабрики «Естелла» приділяє підвищену увагу постійному контролю якості продукції, що випускається. На всіх етапах виробництва проводяться контрольні виміри, тести та перевірки. Кожна деталь випробовується на міцність та відповідність показникам безпеки. За роки роботи фабриці вдалося звести відсоток браку до абсолютного мінімуму. Купуючи продукцію ТМ «Естелла», Ви можете бути впевнені у її відповідності міжнародним стандартам якості, екологічності, гігієни та безпеки.

Естеллі 10 років!
Зворотній дзвінок
Ваш телефон