(067) 737-60-47 Показати всі номери
Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 16:00
Нд: Вихідний

Щит чи масив Естелла

Що краще: щит чи масив?

Перше, на що варто звернути увагу, це те, що фабрика «Естелла» використовує у виробництві і щита, і масиву виключно одну породу дерева – твердий бук.

Щит

Щит – це матеріал, у якому елементи різних розмірів зрощені та склеєні між собою. Існує міф, що щит є продуктом промислових відходів, це не відповідає дійсності. Він виготовляється з робочої деревини із застосуванням складної технології переробки.

Технологічний процес виробництва починається з одержання дошок із круглого лісу. Дошкою вважається деревина, до якої не застосовувалися операції склеювання. Цей матеріал дуже вразливий, чуйно реагує на перепади температури та вологості, відповідаючи появою тріщин та нерівностей. З дошок неможливо виготовити предмет меблів, виняток – хвойні породи. Під час обробки дошок обрізаються сучки, пошкоджені частини, серцевини, після чого залишаються різні за довжиною рейки. З довших (від 1,5 м) склеюють масив. Інші склеюють у щит.

Меблевий щит Естелла

Масив

Масив дуже часто приймають за звичайні дошки, проте це не так. Він є цільноламельним матеріалом, елементи якого склеєні тільки по довжині.

І щит, і масив – надійні та вирізняються високими експлуатаційними властивостями. Відмінність між ними виключно у зовнішньому вигляді та ціні. Масив дорожчий в силу специфіки технологічного процесу деревообробки.

Масив Естелла

Клей Jowat

При виробництві обох матеріалів використовується високоякісний клей німецької компанії «Jowat», що є провідним виробником клею для дерева в Західній Європі. Марка – D2, D3 або D4 – залежить від площі склеювання та методу сушіння / пресування.

Зворотній дзвінок
Ваш телефон