(067) 737-60-47 Показати всі номери
Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 16:00
Нд: Вихідний

Тумби Естелла

Тумби приліжкові з натурального дерева Естелла

Приліжкові тумби «Естелла» стануть чудовим доповненням до ліжка та/або комоду цієї львівської фабрики. У тумбах корпус та фасади двох висувних ящиків виконані з масиву бука, боковини – з ДСП, а днище – з HDF, деревоволокнистої плити високої щільності.

Використовується високоякісна сучасна фурнітура, яка дозволяє плавно відкривати висувні ящики та уникати скрипу. Всі деталі та кріплення заховані всередині для покращення зовнішнього вигляду та створення міцної, надійної конструкції. Висувні ящики дуже місткі, що дозволить розмістити в них велику кількість речей.

Безумовно, звертає на себе дизайн тумб, в якому переважають лаконічні, витончені елементи класики, без зайвого нагромадження химерних деталей. Вам на вибір пропонується 8 варіантів відтінків, що досягаються нанесенням на дерев'яну поверхню високоякісного, екологічно чистого, безпечного, нетоксичного лаку.

Особлива увага приділяється зручності та надійності перевезення тумб «Естелла». Розбірна конструкція дозволяє без проблем транспортувати, збирати/розбирати виріб, а міцна упаковка – уникнути деформації під час перевезення.

Зворотній дзвінок
Ваш телефон