(067) 737-60-47 Показати всі номери
Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 16:00
Нд: Вихідний

Ліжка Естелла

Ліжка із натурального дерева Естелла

Питання придбання ліжка ставить багатьох покупців у необхідність вибору серед величезної кількості пропозицій на ринку: як вітчизняних, так і зарубіжних. Ми хотіли б звернути Вашу увагу на продукцію львівської меблевої фабрики «Естелла», переваги якої можна перераховувати нескінченно.

Меблі «Естелла» виготовляються виключно з натурального дерева – масиву або щита бука. Як відомо, тільки натуральний матеріал найсприятливішим чином впливає на організм людини, на відміну від штучних, синтетичних конструкцій. Бук - дерев'яний матеріал, який за своїми властивостями дуже схожий на дуб: він дуже міцний, відрізняється однорідністю структури, стійкістю до деформації, а також абсолютною екологічністю, при цьому ціна на бук значно нижча, ніж на дуб. Ліжка, виготовлені з бука, характеризуються дуже тривалим терміном експлуатації.

У дизайні ліжок чітко виділяються риси лаконічності та витонченості ліній. Відсутність химерних декоративних елементів, що ускладнюють загальний зовнішній вигляд виробу, дозволяє їм відмінно вписатися практично в будь-який інтер'єр сучасної квартири.


Переваги ліжок ТМ «Естелла»:

  • Вісім варіантів кольорів на Ваш вибір. Відтінки досягаються шляхом нанесення лаку на дерев'яну поверхню. Компанія використовує виключно високоякісні безпечні лаки, що відрізняються високими експлуатаційними властивостями, гіпоалергенністю та відсутністю токсичності.
  • Всі ліжка комплектуються ламелями з букової фанери, що має товщину 8мм. Особлива вигнута форма ламелей забезпечує підвищений ортопедичний ефект та комфорт. За бажанням замовника можна встановити додаткові ламелі.
  • Ліжка доставляються в надійній упаковці. Ви можете бути впевнені, що всі деталі виробу будуть доставлені у справному, цілісному вигляді, без деформацій.
Зворотній дзвінок
Ваш телефон