(067) 737-60-47 Показати всі номери
Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 16:00
Нд: Вихідний

Про меблеву фабрику Естелла

Історія створення та принципи діяльності

Компанія «Естелла» була заснована у Львові шляхом об'єднання кількох підприємств із іноземними інвестиціями, різних за напрямками діяльності. Кожне з цих підприємств відповідає за розробку та виробництво окремих комплектуючих для виготовлення меблів.

Як відомо, Західна Україна славиться своїми лісами та ресурсами. Саме тому відмінною рисою ТМ «Естелла» став випуск ліжок та інших предметів меблів для спальні виключно із натурального дерева – масиву або щита бука. Бук був обраний невипадково, оскільки він дуже схожий за своїми характеристиками з дубом і практично не поступається йому міцністю, зносостійкістю, безпекою і декоративними якостями.

З перших днів роботи колектив компанії «Естелла» націлений на постійне вдосконалення продукції – поліпшення дизайну, розширення асортименту, спрощення складання та підвищення надійності експлуатації. Постійний пошук нових ідей, розробка виробів, які максимально відповідають потребам покупців, інноваційний підхід – ось що рухає роботою компанії «Естелла». За роки існування на ринку було впроваджено низку рішень, які широко застосовуються зараз у виробництві меблів. Деякі з них закріплені патентами.

Але не лише якість є пріоритетом компанії «Естелла». Доступність і стабільність цін на продукцію - фактори, що не менш важливі. Для того, щоб мати можливість швидко реагувати на зміни ринкової ситуації та не допускати стрибків і зростання цін, «Естелла» об'єднала навколо себе низку профільних підприємств, кожне з яких відповідає за свою ланку у виробничому ланцюжку: від забезпечення лісоматеріалами до доставки готової продукції до магазинів . Все це дозволяє пропонувати кінцевому споживачеві продукт не лише високої якості, але й за стабільно прийнятною ціною.

Колектив компанії «Естелла» не зупиняється на досягнутому, а щодня працює над тим, щоб зробити свою продукцію ще кращою, якіснішою, зручнішою.

Широкий асортимент якісних ліжок та інших предметів меблів для спальні із натуральних матеріалів за доступною ціною давно став візитною карткою ТМ «Естелла».

Приєднуйтесь до великої кількості вдячних покупців продукції ТМ «Естелла»!

Зворотній дзвінок
Ваш телефон